I. POSTANOWIENA WSTĘPNE

1. Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod domeną www.kartstudio.pl jest Aleksandra Krzysztofik, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik ,zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki pod numerem NIP: 1231204660, REGON: 382441082.

2. Sprzedający prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży detalicznej.

3. Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do Konsumentów, jak i do Przedsiębiorców korzystających ze Sklepu i określa zasady korzystania ze Sklepu internetowego oraz zasady i tryb zawierania Umów Sprzedaży z Klientem na odległość za pośrednictwem Sklepu.

4. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

5. Zdjęcia oferowanych produktów na stronach internetowych Sklepu, są jedynie zdjęciami poglądowymi i towar może nieznacznie odbiegać kolorem lub wymiarem od towarów przedstawionych na zdjęciach, za co Sklep nie ponosi odpowiedzialności.

II. Ceny

1.Podana cena zaproszeń zawiera:

Projekt tekstu graficznego wkładki zaproszenia

Nadruk dowolnej treści zaproszenia

Personalizację wkładki zaproszenia nazwiskami gości 

Kopertę białą lub ecru - w zależności od rodzaju zaproszenia

2.Opłaty dodatkowe:

Każdy kolejny dodatkowy projekt -15 zł 

Dodatkowa wkładka – cena ustalana indywidualnie

Koszt przesyłki – 18 zł 

Minimalna ilość zamówienia na zaproszenia to 25 szt.

Minimalna ilość zamówienia na winietki to 20 szt.

Minimalna ilość zamówienia na zawieszki z jednym tekstem to 20 szt.

Minimalna ilość zamówienia menu 10 szt.

Istnieje możliwość domówienia dodatkowych zaproszeń po zrealizowaniu zamówienia. Przy domówieniu poniżej 15 szt. zaproszeń obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 20 zł (jednorazowo). Zamówienia na dodatkowe zaproszenia należy składać drogą mailową czas realizacji jest do 12 dni roboczych .

Istnieje możliwość przyspieszenia czasu realizacji przy dopłacie 25% wartości zamówienia (nie mniej niż 50 zł) 

II. WARUNKI KORZYSTANIA 

1. Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza akceptację przez Klienta niniejszego regulaminu w całości oraz przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

2. Zamówienia na stronie internetowej mogą składać wyłącznie Klienci, którzy akceptują niniejszy regulamin.

III. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Przeglądanie asortymentu Sklepu nie wymaga zakładania Konta. Składanie zamówień przez Klienta na Produkty znajdujące się w asortymencie Sklepu możliwe jest po założeniu Konta, albo przez podanie niezbędnych danych osobowych i adresowych umożliwiających realizację Zamówienia bez zakładania Konta. 

2. Zamówienia mogą być składane tylko za pośrednictwem systemu znajdującego się na stronie internetowej Sklepu.

3. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowanej wpłacie, uzgodnieniu projektu graficznego oraz mailowej akceptacji wzoru.

4. Realizacja zamówienia od momentu potwierdzenia projektu graficznego to 12 dni roboczych. Jeśli zachodzą zmiany w projekcie z winy kupującego, czas realizacji wydłuża się o 48 godziny. Poprawiony projekt zostanie wysłany w ciągu 48 godzin. (Dzień roboczy – dzień powszedni od godz. 9:00 do godziny 17:00)

5. W sytuacji gdy nie zostanie podany nam numer czcionki przy realizacji zamówienia na winietki, użyjemy czcionki z przykładowego zdjęcia.

6. Możliwe jest zamówienie zaproszeń w trybie ekspres. Realizacja zamówienia w trybie ekspres odbywa się w ciągu 5 dni od akceptacji projektu graficznego tekstu zaproszenia. Projekt graficzny treści zaproszenia przesyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Dodatkowa opłata za tryb ekspres to 25% całości zamówienia.

7. Koszt przesyłki pokrywa kupujący w wysokości 18 zł.

8. KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik - nie opowiada za opóźnienie w doręczeniu przesyłki, z winy firmy kurierskiej.

9. W przypadku niedostarczenia paczki przez firmę kurierską, Zamawiający zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Sklep wraz z podaniem numeru zamówienia.

10. Płatności za zamówienia można dokonać poprzez tradycyjny przelew na rachunek bankowy Sklepu lub poprzez system PayU.

11. W tytule przelewu należy podać nadany przez Sklep numer zamówienia. W innym wypadku realizacja zamówienia nastąpi po wyjaśnieniu przez Klienta kwestii dotyczącej płatności.

III.I PROJEKTY GRAFICZNE

3. Tworzenie projektu graficznego następuje po zaksięgowanej wpłacie oraz po otrzymaniu niezbędnych plików od klienta tj. treść zaproszenia, lista gości.

4. Lista gości powinna być przesłana w formie odmienionej w bierniku tzn. np. "Barbarę i Jana Kowalskich" w dowolnym pliku tekstowym. Goście są kopiowani automatycznie do wkładek zaproszeń, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w przesłanej liście. 

5. Treść zaproszenia jest kopiowana do wkładki (nie przepisujemy jej ręcznie) prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność ortograficzną oraz stylistyczną, grubość czcionki, odmianę miejscowości itp.

6. Projekt graficzny przesyłany jest do Klienta w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza.  Formularz należy pobrać z linku poniżej "Jak zamówić" i przesłać go na adres mailowy: info@kartstudio.pl w pliku edytowalnym. Nie przyjmujemy zdjęć ręcznie wypełnionego formularza oraz plików zapisanych w JPG.

7. Minimalna ilość 25 szt. zaproszeń dotyczy jednej wersji tekstowej. Każda kolejna wersja tekstowa przy mniejszej ilości niż 25 szt. jest dodatkowo płatna 15 zł.

8. Przy zakupie poniżej 25 szt. projekt graficzny dodatkowo płatny 35 zł jednorazowo.

9. Wstępny projekt wysyłamy w postaci pliku  PDF na wskazany przez Państwa adres e-mail.

10. KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik - nie ponosi odpowiedzialności za treść zaproszenia, która została dostarczona przez Klienta, nie poprawia błędów ortograficznych, stylistycznych, ani odmian gramatycznych. Wszelkie poprawki prosimy o zgłaszanie na adres mailowy info@kartsudio.pl.

IV. ZWROT TOWARU

1. Zwrotów towaru nie przyjmujemy, ponieważ towary w naszym Sklepie są personalizowane oraz robione na specjalne zamówienie Klienta.

2. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2014 poz. 827 ze zm., prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni nie obejmuje umowy w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego potrzeb.

V. REKLAMACJE

1. Podstawą do reklamacji z winy Sprzedawcy mogą być jedynie wady techniczne powstałe przy wykonywaniu produktu lub niezgodności towaru z zamówieniem.

2. Klient ma prawo zgłosić reklamację w ciągu 7 dni roboczych od momentu dostarczenia paczki.

3. Reklamację należy zgłosić mailowo na adres info@kartstudio.pl, podając przyczynę reklamacji oraz numer zamówienia.

4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej, klient zostanie poinformowany o decyzji oraz ewentualnym czasie realizacji nowego zamówienia.

5. Sklep nie odbiera zwrotnych paczek wysyłanych przez klienta za pobraniem.

6. Jeżeli zachodzi obawa odnośnie stanu zawartości przesyłki lub opakowanie przesyłki jest zniszczone lub uszkodzone, należy w miejscu odbioru sporządzić razem z doręczycielem protokół szkody. Odbiór przesyłki bez sporządzenia protokołu oznacza brak zastrzeżeń dotyczących transportu.

7. Kartstudio Aleksandra Krzysztofik zastrzega, że zdjęcia towarów oferowanych na stronie internetowej w Sklepie mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego ich wyglądu, na przykład w zakresie ich kolorów oraz rozmiarów, ze względu na różnorodność monitorów i nie może to stanowić podstawy gwarancji.

8. Reklamacji nie podlegają błędy nadruku niezauważone przy akceptacji projektu graficznego.

VI. GWARANCJA

1. Kartstudio Aleksandra Krzysztofik ma obowiązek dostarczenia zamówień bez wad. Wszystkie zamówienia są starannie pakowane oraz zabezpieczane.

2. Warunkiem przyjęcia i uznania reklamacji jest sprawdzenie paczki przy jej odbiorze oraz wypełnienie protokołu szkody w przypadku uszkodzenia lub braków towaru.

VII. DANE OSOBOWE

1. Administratorem danych osobowych użytkowników strony internetowej www.kartstudio.pl jest KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik z siedzibą przy ul. Ignacego Krasickiego 116, 05-500 Nowa Wola, NIP: 1231204660, REGON: 382441082 (dalej zwana „Administratorem”).

2. Dane osobowe podane przez Użytkownika w trakcie procesu zamawiania przetwarzane będą przez Administratora jedynie w celu: 

-prawidłowej realizacji usług świadczonych w ramach serwisu, 

-realizacji zamówień oraz rozpatrywania ewentualnych reklamacji, 

-rozliczania płatności,

-archiwizacji.

3. Użytkownik dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w momencie złożenia zamówienia za pośrednictwem Sklepu internetowego.

4. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania oraz usunięcia. Dane przechowywane są przez okres 30 dni od daty zrealizowanego zamówienia w celu usprawnienia ewentualnych zamówień powiązanych (tj. dodruków do zamówienia, zlecenie druku dodatków ślubnych). Po tym czasie są one trwale usuwane z bazy klientów.

6. Zgodnie z prawem każdy Użytkownik ma prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec zakresu przetwarzania swoich danych.

7. KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik korzysta z usług firm kurierskich, którym przekazuje niezbędne dane osobowe Użytkowników Sklepu, w celu dostrczenia zamówienia.

8. Administrator zapobiega pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione danych osobowych użytkownika przesyłanych drogą elektroniczną poprzez zastosowanie środków kryptograficznej ochrony wobec danych, które są przesyłane w sieci publicznej.

9. Dostęp do danych osobowych znajdujących się w Sklepie internetowym ma tylko i wyłącznie Administrator.

10. Korzystamy z usług podmiotów zewnętrznych, którym mogą być przekazywane dane Użytkownika. Poniżej znajduje się lista tych podmiotów:

- firma kurierska 

- hostingodawca 

- portale społecznościowe 

11. Kontakt z Administratorem Sklepu: info@kartstudio.pl

VII. CIASTECZKA

Sklep www.kartstudo.pl korzysta z tzw. plików cookies czyli ciasteczek. Pliki te są zapisywane w pamięci komputera, telefonu, itd. umożliwiają, m.in. korzystanie ze wszystkich funkcji sklepu decarte.com.pl nie powodując żadnych zmian w ustawieniach urządzenia. Korzystając z odpowiednich opcji Twojej przeglądarki, w każdej chwili możesz: usunąć pliki cookies lub zablokować wykorzystanie plików cookies w przyszłości.

W naszym Sklepie ciasteczka wykorzystywane są w celu:

-zapamiętywania informacji o Twojej sesji, aby umożliwić złożenie zamówienia,

-przygotowywania anonimowych statystyk użytkowania strony przez usługę Google Analytics.

Aby dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies, w tym jak wyłączyć ich obsługę w przeglądarce, możesz skorzystać z pliku pomocy przeglądarki wciskając klawisz F1 w przeglądarce. Ponadto odpowiednie wskazówki znajdziesz na specjalnie przygotowanych podstronach, w zależności od przeglądarki, której używasz. Jeśli nie wyłączysz wykorzystywania plików cookies w ustawieniach przeglądarki, oznacza to, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem, akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do jego przestrzegania. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie będą miały ogólnie obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu cywilnego oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie bez konieczności informowania o tym klientów.

3. Klientem serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

4. KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu. 

5. Dla nowych zamówień obowiązującym regulaminem jest publikowany na stronie. Dla zamówień w trakcie realizacji wiążącym jest regulamin z dnia złożenia zamówienia.

6. Podejmując współpracę, Klient akceptuje regulamin w całości.

7. KARTSTUDIO Aleksandra Krzysztofik zastrzega sobie prawo do publikacji w Internecie materiałów reklamowych, marketingowych oraz promocyjnych WSZYSTKICH SWOICH REALIZACJI.